Slide 1

AquaPrime su yapıcılarının üretimine, 2004 yılında başladık.

Yat sektörünün dünya standartlarında gelişim gösterdiği Ege, Akdeniz ve Türkiye’nin diğer sahil bölgelerinde müşterilerine yerinde ve çağın getirdiği tüm yeniliklere uygun şekilde hızlı, üretken ve kişiye özel esnek projeler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İşe başladığımız günden beri kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji kullanarak müşterilerimizin talebi ve ihtiyaçlarına göre üretim yapmayı sürdürüyoruz.

CE sertifikalı ürünlerimizin en önemli özelliği yüksek verimli su üretimi, sessiz çalışma prensibi ve düşük elektrik tüketimi olarak kendini göstermektedir. Her daim sorunsuz ve güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimiz için satış sonrasında hızlı yedek parça ve hizmetimizle müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaktayız. Montaj konusunda uzman ekibimiz sayesinde her yat tipine uygun esnek çözümler üretebilmekteyiz.

Genç ve dinamik ekibimizle her geçen gün büyüyen ve servis ağını genişleten AquaPrime su yapıcılarının üretimine hızla devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik ekibimizle her geçen gün büyüyerek ve servis ağımızı genişleterek AquaPrime Su Yapıcıları’nın üretimine hızla devam etmekteyiz.

AquaPrime Su Yapıcı uzun yılların verdiği araştırmalar sonucu geliştirilerek yüksek kalite malzemelerden üretilen, CE sertifikalı bir cihazdır.