Slide 1

Armodora Yatçılık uzun bir tecrübeden sonra 2016 senesinde, Mehmet Borlu tarafından İzmir’de kurulmuştur.Yat ve tekneler için teknik servis hizmeti veren firmamız, seferihisar, çeşme, urla başta olmak üzere, izmir ve izmir civarı tüm marinelere hizmet vermektedir.

Başlıca hizmetlerimiz şunlardır; Elektirik tesisatı, Marş motoru bakımı, Tekne Branda işleri, Şarz Dinamosu bakımı, TV ve anten kurulumu, Elektronik tamir ve bakım, Sabit paneller, Esnek paneller, Zehirli boya uygulamaları, Motoryağı filtreleri, Akü ve Enerji kaynakları.

Firmanın değişmez prensipleri kalitede süreklilik, hizmet, zamanında teslim, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası olmuştur.

Gerek sektörde, gerekse iş dünyasında kendini ispat etmiş, kaliteli üretim yapan, satmış olduğu ürünlerin kalitesi, üst kalite olan firmalarla çalışmaktayız be bu firmaların bayiliklerini yürütmekteyiz.

Bilindiği gibi satın almış olduğunuz ürünlerin, satış sonrası teknik destek ve garanti koşulları ileri dönemlerde siz müşterilerimize önemli yararları olan durumlardır.Bu konuda sorun yaşamamanız adına, satın almış olduğunuz ürünlerin markaları öenm kazanmaktadır.

Bayisi olduğumuz firmalar şunlardır; Mutlu Akü, Webasto, Banner akü, Deeppower Akü, Turbo Akü, Exide marin aküleri, Bosch