Slide 1

Volvo Penta Motor Modelleri

Engine Banner

Volvo Penta, marin ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere deniz motorları ile komple güç sistemleri üreten, sektöründe lider bir firmadır.

Volvo Penta’nın ilk zamanlarından ( 1868 yılında İsveçli bir taşra kasabasında dökme demir malzeme üretiminden ) bugünün yenilikçi deniz ürünleri ve yüksek teknolojiye sahip endüstriyel güç jeneratörleri üretiminde kalite ve verimlilik hedefi ön planda olmuştur. Başka bir deyişle müşterilerimizin beklentilerini pusula olarak kullanıyoruz.

 

Orjinal Volvo Penta Yedek Parçaları

Orjinal Yedek Parça

Türkiye’nin en büyük yedek parça stoğuna sahip Volvo Penta Merkez Bayisiyiz. Her türlü parça ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yan sanayi parça kullanmak güvenlik ve performans sorunlarının yanında, motorda pahalı arızalara da yol açabilmektedir.

Yeni motor ve kuyrukları geliştirirken, parçalar da maksimum performans sağlamak üzere test edilmektedir. Orijinal Volvo parça kullanarak, motorunuzun ilk günkü kondisyonunu koruduğundan emin olabilirsiniz.

Orijinal Volvo parçalar kolay bulunur, 130’dan fazla ülkede 5000 bayi de satılmaktadır. En çok satılan parçalar bayi stoklarında bulunmaktadır. Bayi de ve Türkiye stoklarında bulunmayan ürünler, en kısa sürede temin edilir.