Slide 1

Profesyonel kadrosu ve araç filosuyla oto kurtarma alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Bodrum Oto Kurtarma : Araç Çekme ve Kurtarma, Araç Taşımacılığı, Her türlü Vinç İşleri, Çatı, Kolon, Makine Montajı Demontajı, Çelik Kontrüksiyon Montajı, Her tür Ağır Nakliye, Bodrum Vinç Hizmetleri, Fabrika çatı işleri, Tabela dikme, Her ebat Konteyner Nakli, Fabrika ve Atölye Taşımacılığı, Sanayi Makineleri Nakliyesi, Çatı ve Prefabrik Montajı

Bodrum Vinç Hizmetleri , Vinç ve Diğer Kaldırma Ekipmanları Kurulum ve Kiralama, Yol yardım, oto kurtarma hizmetleri.

Bodrum Vinç olarak ;
Kuruluşumuzdan bu yana, değişen zaman içinde, Bodrum’da ve çevre illerde vinçle taşıma, makina taşınası büro tipi konteyner taşımacılığı her türlü inşaat işlerindeki vinç hizmetleri sektöründeki yenilik ve gelişmelere öncülük ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Yaptığımız işler daima müşterilerimiz için en iyi kalite standartlarını özetlemiş ve bunu hizmet olarak sunmaktayız..

Bodrum Vinç her türlü taşıma, kaldırma, dizayn etme ve tesviye için uygun vinç filosuna sahip olup Muğla Bölgesi, Bodrum ve Bodrum Yarımdasının her yerine her an hizmet sunabilecek kapasitededir.

Bodrum Auto Recovery, Auto Recovery, and Weight Bodrum Gürcan cranes and Management. Bodrum Oto Kurtarma Vinç Bodrum Auto Salvage Cran