Slide 1

banner butler

HAKKIMIZDA

Butler şu an araç kiralama sektöründe çok büyük bir marka olmasada ilerleyen yıllarda ulusal ve uluslararası bir marka olmayı hedeflemiş yerel bir markadır. Bu bakış açısıyla Butler müşterilerine en az sektörün büyük markaları kadar önem verip, sınırsız hizmet prensibini benimsemektedir.

2012 yılında kurulan Butler markası BeGrup Ltd. Şti. çatısı altında  faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz günden itibaren amacımız; günlük kiralamada ve filo kiralamada araç kiralama sektörünün B segmentini oluşturmaya çalışmaktır. Müşterilerimizi orta sınıf araçlarla daha uygun fiyatlara ve ek hizmetler ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

Adımızdan da anlaşılabileceği gibi biz her zaman kendimizi müşterilerimizin yanında ve hizmete hazır görmekteyiz.

Filomuzda bulunan araçları her geçen yıl yenilemeyi ve filomuzu genişletmeyi müşterilerimize daha uygun fiyata çözümler sunabilmek, seçme alternatifi oluşturabilmek ve ek hizmetlerimizi çoğaltabilmek için hedeflemiş bulunmaktayız.

Kiraladığınız araçlarla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir.

Kiralama ihtiyacınız ne olursa olsun, biz hep hizmetinizde olacağız…