Slide 1

1975 yılında Lütfi ÜĞLÜ tarafından kurulmuş olan çağ elektrik sektöründe yerini almış ve güçlü kadrosu ile günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Çağ elektrik; kaliteyi teknoloji ile birleştirerek farklı üretimler ortaya çıkarmayı hedef olarak belirlemiş ve dürüstlük ilkesini kural olarak kabul etmiştir.   

1987 yılında jeneratör imalat ve servis hizmetine başlayan çağ elektrik, sıfır, ikinci el ve marin tipi jeneratörlerde 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir. Türkiye çapında servis ağına sahip firmamız tüm marka jeneratörlerin yedek parçaları stoklarında bulundurmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen çeşitli yedek parça isimleri şöyle sıralanmaktadır; Alternatör voltaj regülatör çeşitleri, krom şamandıralar, sintine alarm sistemleri, dijital yakıt seviye göstergeleri çeşitli üretimlerimizin başında yer almaktadır.

Marin tipi jeneratörlerde Kohler Marine Generators Yetkili Servisliğine sahip olan firmamız yatlara ve teknelere özel projele ile montaj, demontaj ve otomasyon çalışmalarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Dizel jeneratör gruplarında Profjen Jeneratör bayiliği ile çeşitli güçlerde satış ve servis hizmeti vermekteyiz.