Slide 1

1953 yılında, Mehmet Cemal Hata’ nın hayalleri ve emeği ile başlayan iş serüvenimiz, 1976 yılında CEMSAN adı altında İzmir sanayi piyasasına adım attı. 2000 yılında ise işlerimizi CEMSAN B.B.B METAL MAKİNA SANAYI ZİRAAT BİLGİSAYAR TİCARET Ltd. Şti. çatısı altında toplamış bulunmaktayız. Aile şirketi olmamıza yakışır bir şekilde; şirket ortaklarımızdan Belgin Ersöz’ ün 16 yıllık profesyonel iş yaşantısından sonra yuvaya dönmesiyle birlikte daha güçlü ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren, değişen teknoloji ve piyasa beklentilerine uyum sağlayarak yaptığımız işlerle piyasada kendimize yer ve isim edindik. Geçmişten gelen tecrübelerimizle, artık aile gibi olduğumuz ekibimizle bu adı daha uzun yıllar  duyacağınıza ve göreceğinize inanıyoruz.

27 yıldır İzmir 1. Sanayi Sitesi’ndeyiz ve Mehmet Cemal Hata’nın önderliğinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamızda, İŞ MAKİNALARININ; Yağ Soğutucusu ve Yağ Radyatörleri, her türlü Sanayi Eşanjörleri, DENİZ MOTORLARININ; Tatlı Su ve Yağ Soğutucularını, TURBO MOTORLARIN; Hava Soğutucularının (intercool ve aftorcooler) üretimini büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Şirketimiz Kalite Politikasında Müşteri Memnuniyetini birinci sırada tutmaktadır.

Büyük bir tecrube ile yaptığımız bu işler, firmamız garantisindedir. İmalatların termin tarihlerinde her hangi bir aksama olmamaktadır.