Slide 1

FARPER KİMYA, ÜRETİMİNE 1984 YILINDA TEKSTİL YARDIMCI KİMYASALLARI İLE BAŞLADI. ÜRÜN GAMINA SIRASIYLA; ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ, KÖPÜK KESİCİLERİ, SERAMİK YARDIMCI KİMYASALLARI, PLASTİK SANAYİ ÜRÜNLERİ, KORUYUCU KAPLAMALAR VE METAL YÜZEY ÜRÜNLERİNİ EKLEDİ. 

 

FARPER KİMYA olarak temel ilkemiz, kalite standartlarına uygun kimyasallar üreterek, müşteri memnuniyeti odaklı yaratıcı ve yenilikçi bir felsefe ile FARPER KİMYA markasının güvenilirliğini sürdürmektir.

Bu ilke doğrultusunda; çevreye ve topluma karşı sahip olduğumuz sorumluluğun bilinci içinde müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını sağlayarak, teknik destek ve satış sonrası hizmet sunarak, kalite açısından lider bir kuruluş olma yolunda ilerliyoruz.

Bu doğrultuda, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları özendirerek, nitelikli ekibimizle, pazarın beklentilerini karşılayan ürün çeşitliliğini elde etmek için çalışıyoruz.

 

Yeni ürün geliştirmeye yönelik Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra, müşterilerimizin satış sonrası geri bildirimlerini değerlendirerek, mevcut ürünlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak için de Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği bilincini oluşturmak, güvenlik risklerini analiz ederek ortadan kaldırmak için eğitimler düzenliyor ve aksiyon planları oluşturuyoruz.

Gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakmak adına üretimin tüm süreçlerinde olumsuz çevresel etkileri azaltmaya yönelik önlemleri alıyoruz.