Slide 1

Evveliyatı 1972’ye Dayanan Fİrmamız 1978 Yılında Üniversal Torna Makinaları İmalatı İle Üretime Başlamıştır. Türkiyede Üniversal Torna Tezgahını Üreten 3. Firma Ünivanını Taşıyan Firmamız 1982 De Üretimine Traktör Yedek Parçalarını ( Direksiyon Kutusu-Direksiyon Mili) İmalatını Üretimine Eklemiştir. İlerliyen Teknolojiyi Daima Takip Etmekte Olup İlerliyen Zamanda Üstün Kalite, Güçlü Arge Teknolojiyide Makina Parkuruna Dahil Edip Bu Sayede Yurtdışına Otomotiv Ve Traktör Fabrikalarının Montajına Ürünler Üretmeye Devam Etmiştir.2000 Yılında Robot Kaynak Teknolojileri, Cnc Parkurunuda Genişletip Marine Ekipmanları Ve Tarım Sektörüne Girmiştir.Marine Ekipmanları İmalatına Furling Sistemleri Ve Güverte Yönlendirme Makaraları Tarım Sektörüne İse Zeytin Silkme Makinalarınıda Üretimine Eklemiştir. TDS Markası Altında Geniştlettiğimiz Marine Sektörü Yelkenli Ekipmanlarına Ağırlık Vermiş Olup Yelkenli Tekne Üzerindeki Tüm Malzemeleri Avrupa Standartlarında Üretimeyi Hedefleyip Bu Hedefine Kısa Sürede Ulaşmıştır. Üretimlerine Tüm Hızla Devam Eden Firmamız Yelken Vinci,Furling ( Yelken Sarma Sistemi),Yelken Makaraları,Ağır Yük Makaraları, Güverte Yönlendirme Makaraları,Elektrikli Furling,Yelken,Hidrolik Furling, Özel Patentli Liftin Koruyucu İmalatımız Gibi Üretimlerine Devam Etmiştir. 2010 Yılında Aldığı Kararla Alüminyum Yelken Direğinide Üretime Eklemiştir. Avrupa Standartlarında Eloksallı Alüminyum Veya Boyalı Alüminyum Olmak Üzere Direk Üretimine Başlamıştır.58 cm Çapa Kadar Olan Direkleri Kaynaksız Oluşturup 60 Cm Çaptan Yukarıda Direkleride Maximun 2 Parça Olarak Üretmeyi Kendine Prensip Edinmiştir.

Vizyonumuz,Siz Müşterime Elimizde Gelen En İyi Hizmeti Vermektir. . Vizyonumuz, Siz Müşterilerimiz Sevgisini,Kalitemizle Birleştirip Ortaya Güzel İşler Çıkarıp Siz Değerli Müşterilerimin Rotasını Daima GLZ Marine – TDS Mast’ta tutmaktır.

Ayrıca misyonumuz;

  • İtibarımız, Yaptığımız İşlerdeki farklılığımız nedeniyle,Türkiyenin Ve İlerliyen Zamanda Dünyada Üst Seviyelerdeki Tercihi Olmaktır.
  • Müşterilerimizle İyi İlişkilerde Olmak Bizler Önemlidir.