Slide 1

Dahili GPS ve pusula içeren Navisystem, uydu bulma ve kilitlenmeyi saniyeler içinde çözüyor.Navisystem; Bu özellik ile Ferretti, Azimuth, De la Pieta, Mangusta gibi dünyaca ünlü yat üreticilerinin ilk tercihi olmayı başardı.
Navisystem, 15 metre uzunluğundaki yatlardan ticari gemilere, 44 cm.Den 240 cm’e kadar. Çeşitli özelliklerde TV ve V-SAT (Geniş bant internet) anten desteği sağlıyor.Denizde problemsiz televizyon ve internet sunan Navisystem, Günter Elektronik ile 12 yıldır Türkiye’de temsil edil. Günter Elektronik Türk kara sularında yatlara, özellikle MST 48 – 50 A 3, 60 A3, A4 ve MST 55 NT modellerini tavsiye ediyor.Türksat, Digitürk ve talep edilen diğer üçüncü bir uydudan yayınların rahatlıkla alınmasını sağlar antenlerle, 60 knot’a kadar seyirde TV Izlenebilir. Ayrıca IMKB datalarını hatasız alıyor. Daha gelişmiş bir model olan MST 65 NTX ise Thuraya’dan uydularından 444 Kbps.veya 384 kbps çift yönlü internet ve TV imkanı sunuyor.
Navisystem yat ve gemi uydu antenleri ile denizciler seyir sırasında da dünyanın geri kalan kısmıyla kesilmiş oluyor. 15 metreden küçük tekneler de bu teknolojiden yararlanabiliyor. Sistem, dış etkenlere kapalı, radom (koruyucu kılıf altında) çalışan, denize şartlaryna dayanıklı özel malzemelerden üretiliyor. Farklı ebatlarda yaklaşık 50 farklı özelliklere sahip seçenekleri mevcut. Sessiz çalışıyor. GPS ‘i ve elektronik pusulası, uyduyu bulma ve sabitlemesi kısa sürede gerçekleşiyor. Turksat 42, Eutelsat W3 (Digitürk) ve Hotbird 13 E uydularından 1000 ‘i aşkın dijital TV kanalını ve opsiyonel olarak da çift yönlü interneti 55 knot sürat kadar olan seyirlerde sunabiliyor.
% 100 Avrupa mühendisliği, işçiliği ve malzemesi ile Navisystem’in Viareggio (İtalya) daki tesislerinde üretilmektedir.