Slide 1

Markanın yüklediği sorumluluklara uygun hareket ederek, yaratıcı, yenilikçi ve çarpıcı işçilikler sunarak, 20 yıllık tecrübemizle, yüksek kalite -uygun fiyat politikasıyla, sizlerin beğenisini toplamaya çalışmaktayız. Kaliteli, şık ve kullanılabilir halı işçilikleriyle tekne, otel, konut, işyeri, ofis, mağaza, toplantı, konferans ve sinema salonları, restaurant, cafe, plaj, cami, alışveriş merkezi, hastane, anaokul ve kreş gibi alanlarınız renklenecektir.

Halıcı Adem Duvardan Duvara Halı – PVC – Parke Zemin Kaplamaları, müşterilerinin beklentilerinin üstünde hizmetler geliştirerek dinamik bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedef ve stratejiler doğrultusunda kâr eden, büyüyen ve prestijini arttıran bir firma olarak memnuniyetinize odaklı çalışmalara ağırlık verilir. İstediğiniz ölçü ve dizaynlarda halı döşeme uygulaması yapılmaktadir.

Halıcı Adem Duvardan Duvara Halı – PVC – Parke Zemin Kaplamaları, sahip olduğu vizyonla kendi sektöründe ilgi gören bir firma olarak, Bodrum ve çevresinde lider konuma yükselmiştir. Teknolojiyi takip eden, trend olan, modern ve sıradışı işçiliklerin yer aldığı uygulamalar itina ile yapılmaktadir. Sektör içinde hizmet kalitesiyle fark yaratmayı hedefleyen Halıcı Adem, sizleri halı dünyasının kaliteli ve şık yüzüyle tanıştırmayı beklemektedir.