Slide 1

HKS ÇELİK HALAT 2014 yılında kurulmuş genç, dinamik, yenilikçi aynı zamanda kurucuları ile 50 yıllık tecrübeye sahip, satış öncesi ve sonrası için sizleri doğru şekilde
yönlendirmeyi hedeflemiş, günümüz rekabet ortamında sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş bir firmadır.

Bizler için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir…

Ürün portföy’ümüzün içerisinde yadsınamayacak kadar önemli olduğunu düşündüğümüz bir gerçek vardır ki; o da, mevcut ürünlerimizin kullanımı ve yapısından kaynaklanmakta olan Hayati Riskler taşıyor olmasıdır.
Bu sebepledir ki; şirket bünyemizde yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı hem eğitim açısından hem de bilgi beceri ve tecrübe açısından konularında yetişmiş kaliteye değer ve önem veren kişilerden oluşmaktadır.
Mevcut personelimizin de özverili çalışmaları doğrultusunda Kalite Seviyemizi her geçen gün bir basamak daha yukarı taşımaya devam ediyor ve bunu en önemli amaçlarımızdan biri olarak sayıyoruz.
Siz değerli müşterilerimizle sağlam iş ortaklıkları kurmak, ihtiyaçlarınızı yüksek kaliteli ürünlerle karşılayabilmek hem sizleri hem bizleri mutlu etmenin dışında, ülke ekonomimize bir katkı sağlamış olmaktan gurur duymaktayız. Bu doğrultuda tüm gücümüzle çalışmaya devam etmek istiyoruz.

MİSYONUMUZ
İnsan hayatını riske atmayacak kaliteli ürünleri; öncü, yenilikçi yaklaşımlar ile müşterilerimizin hizmetine sunmak. Empati yaparak satış öncesi ve sonrasında
desteğimizi hep bir adım ileriye taşımaktır.

VİZYONUMUZ
Hırdavat sektöründe; güvenli, gündemi takip eden yeniliğe açık, sağlam adımlar ile büyüyen müşterilerimiz tarafından memnuniyetle tercih edilen saygın bir firma olmak.