Slide 1
  • Adres: MERKEZ: Kepez Mah. Yeşil Antalya San. Sit. 3189/7 Sok. No: 16 Kepez / ANTALYA
    ŞUBE: Büngüş Koyu Marintürk Göcek Village Port Dükkan: 3A Göcek / MUĞLA

  • Telefon: 0242 221 48 21 Gsm:0532 395 22 68 Gsm: 0533 234 68 45
  • Fax:
  • Web Sitesi:http://www.jmteknik.com.tr
  • E-Mail: [email protected]

Firmamız JM Teknik Perkins Motor Guruplarının Antalya bölgesi yetkili servisidir.
Ayrıca Aksa Jeneratör, İşbir Jeneratör, Detroid – Diesel, Cummins ve MTU marka motorlar üzerinde de Tecrübeli ekiplerimizle şirketimiz 1990 yılından bu güne başarılı ve disiplinli çalışmaları bilgi birikimi, tecrübesi ve profesyonel organizasyonu ile sektöre hem dizel jeneratörlerinizin hem de teknelerinizin motorlarında kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Tesislerinizde bulunan jeneratörlerin periyodik bakımlarının yapılması veya arıza oluştuğu durumlarda; müşterilerinizin bu rahatsızlıktan etkilenmeden, seri çözümler getirilmesi konusunda, profesyonel ekipler ile 24 saat hizmetinizdeyiz.

Bunlarla birlikte yeni grupların montajı ve jeneratör odalarının gerekli standartlara (ölçü, malzeme kalitesi, izolasyon, havalandırma vs.) uygun olarak yapılması veya dizayn edilmesi, 150 kva ve üzeri jeneratörlerin kiralanması konularında da, sizlere yardımcı olmak bizim hizmetlerimizdendir.

Firmamız JM Teknik; jeneratör ve marin motor konusunda, bilgi birikimi, tecrübesi ve profesyonel organizasyonu ile Turizm Sektörüne kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.