Slide 1
Hakkımızda
Kaan Marin Soğutma 2008 yılında Mutlu KARAYAZGAN tarafından Bodrum Turgutreis’te kurulmuştur. Marin soğutma sektöründe, Ege bölge servisi olarak Bodrum yarımadası, Didim, Marmaris, Göcek, Fethiye,Çeşme,olmak üzere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlar, doğru çözeriz. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz dikkat, satış ve servisten sonra da devam eder.

Hizmetlerimiz / Teknik Servis

Teknik servis olarak, (Marincold, Condaria, Cruisair, Marin Air, Marinex, Omega, Webasto) Marin klimaların bakım, onarım, ve yıllık periyodik bakımları teknik ekibimiz tarafından yerinde veya atölyemizde yapılmaktadır.

Teknik servis olarak, (Waeco, Frigonautica, Witrifrigo, U-line, Raritan, Isotherm) Ice maker  ve buzdolapları arıza,onarım ve periyodik bakımları Teknik ekibimiz tarafından yerinde veya atölyemizde yapılmaktadır.

 

Sıfır Tekne Projelerinizi komple klima tesisatı yapılmaktadır.
Sıfır tekne projelerinizi klima tesisatını,Havalandırma kanalları teknik ekibimiz tarafından sorunsuz montajını tamamlamaktayız.

 

BUZDOLABI VE SOĞUK ODA İMALATI
Teknenizde ve Yatlarınızda İstenilen ölçü, ebatta Buzdolabı ve soğuk odanızı konuşlandıracağınız yere göre imalatını yapmaktayız. Danfoss kompresörlü, paslanmaz krom 220v ve 12v24v olmak üzere tezgah altı, merdiven altı gibi bölümlerinizi buzdolabı, defreeze olarak kullanabileceğiniz alanlar oluşturmaktayız.