Slide 1
  • Adres: Cumhuriyet Mah. Marin Türk Marina Çekek Sahası GÖCEK /FETHİYE / MUĞLA
    Merkez Mah. Çökertme Cad. Yalıkavak / BODRUM
  • Telefon: Göcek: +90 (252) 645 24 08 Bodrum: +90 (252) 385 4995
  • Fax: Göcek: +90 (252) 645 20 71 Bodrum: 90 (252) 385 4996
  • Web Sitesi:http://www.kantemir.com.tr/
  • E-Mail: [email protected]/

.         Kantemir Yacht Paint uzun yıllardır yat boya, bakım onarım sektöründe olan uzman ve deneyimli bir ekiple oluşturulmuş olup 30 yıldan bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli deniz dostu müşterileriyle Türkiye’deki tüm marinalarda paylaşmaktadır.

.  Kantemir Yacht Paint kurulduğu günden itibaren yeni imalatı yapılan her türlü yat ve teknenin bakımı, onarımı ve boya işlerinin yapılması konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile sektöre hizmet vermiştir.

.  Kantemir Yacht Paint  Türkiye ‘deki birçok marinada boya, bakım, onarım işleri yapmaya devam ediyor. Fethiye Göcek Marintürk Marina çekek sahasındaki atölye ofisimiz 200 tekne kapasiteli kara park sahası, 750 metre karelik hangarı ve tüm donanımlı teknik olanakları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Ayrıca Bodrum Yalıkavak Palmarina çekek sahasındaki atölye ofisimiz 100 tekne kapasiteli kara park sahası ve diğer tüm teknik donanımları ile yine siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye’nin önemli marinalarındaki atölye ofislerimiz ile yat ve teknelerinizin tüm boya işlerini, bakım ve onarımını ve sezona hazırlama işlerini de titizlikle yürütmekteyiz. Talepler doğrultusunda Türkiye’deki diğer marinalarda da boya bakım, onarım ve diğer tüm teknik ihtiyaçlarınıza deneyimli ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ
Kantemir Yacht Paint firması olarak deneyimli ve uzman kadromuz ile sektörde kalite titizlik ve zamanında iş teslimi konusunda seçkin firmalar arasında yer almak.
VİZYONUMUZ
Siz değerli deniz dostu müşterilerimize Türkiye’deki tüm marinalarda kalite ve titizlikle her türlü yat ve tekne boya bakım ve onarım konusunda hizmet sağlayarak sektörün öncü firmalarından biri olmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında iş teslimi ve uygun fiyat olmuştur. Deniz sektöründe zamanın öneminin bilincinde olan firmamız, zamanında iş teslimine azami dikkat göstermektedir.
Boya, vernik, epoksi ve polyester işlerinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına uzman kadro ve dünyaca tanınmış kaliteli malzemeler ile cevap vermektedir. Firmamız müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmet ve doğru zamanlama ile sunmayı amaçlar.