Slide 1
Slide 2

KESKİN KROM adı altında 2000 yılında kurulan firmamız balkon korkulukları ile faaliyetine başlamış olup geçen zaman içinde 8 kişilik uzman ve teknik kadrosuyla,  Tekne-Boat Krom Aksesuarları,  Krom Balkon ve Merdiven Korkulukları, Krom Dekorasyon İşleri, Paslanmaz krom Araç Aksesuarı, Tüm Otel Krom işleri, Endüstriyel Mutfak Masaları, Paslanmaz Krom Zeytinyağı tankları, Krom Sahil merdivenleri, Krom Merdiven Sistemleri ve sizlere özel birçok farklı modern tasarımlar başta olmak üzere krom imalatlar üzerine çok sayıda projede hizmet vermektedir. Çok çeşitli imalat yelpazemiz, dinamik ve deneyimli personelimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamızca yapılan ve yapılması planlanan tüm projelere ve faaliyet alanlarımızla ilgili işlere, bizden teklif istemeniz, uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizden dolayı firmanız yararına olacak kalitemizin devamlılığını sağlayacaktır.

Web sayfamızda görmüş olduğunuz fotoğrafların tamamı kendi imalatımız ve uygulamalarımızdır. Kalite, uygun fiyat, iyi işçilik, zamanında teslimat gibi kavramları kendine ilke edinmiş firmamız ile tecrübe ve becerisiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Teknik ofisimiz bünyesinde bulunan personelimizle projeden işin teslimine kadar faaliyet alanlarımızla ilgili her türlü tamamlayıcı bilgi için hizmetinizdeyiz.

Hayatın her alanında farkı yaratan insanlardır. Birlikte çalıştığımız insanların, müşterilerimizin, çözüm ortaklarımızın, siz tüketicilerinizin, sözün özü profesyonel ilişkide olduğumuz herkesin kıymetini biliyoruz. Biliyoruz ki, onlarla kurduğumuz mükemmel ilişkiler ufkumuzu ve dünyamızı zenginleştirdi, bize benzersiz deneyimler kazandırdı. Girişimci ruhumuz, yaratıcı ve tutkulu fikirlerimizi, içtenliğimizle tamamlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için elimizden geleni sonuna kadar yapacağız. Sizlerin memnuniyeti bizim kalitemizin ölçüsüdür.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı kesintisiz hızlı, güvenilir bir hizmet sunmak. Müşterilerimizin muhtemel ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesinde hizmet üreterek hedefe ulaşmak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmeyiz. Sorumluluklarımızı başarı ile zamanında yerine getirmek.