Slide 1

VİZYONUMUZ

1995 yılında enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız KRAL AKÜ OTOMOTİV PAZARLAMA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. kendi markası olan KRAL AKÜ ve DENİZLİ-AYDIN-MUĞLA da bölge bayiliğini yaptığı YİĞİT AKÜ A.Ş. nin YİĞİT AKÜ markasının toptan-parakende satış dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini 300 e yakın bayi ağı ve 20 yıllık tecrübesiyle devam ettirmektedir. Değerlerimizden ve kalitemizden ödün vermeden, ortak bir kazanç için tüm imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve vizyonu doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olma yolunda ilerlemektedir..Sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle, çalışanlarına, tedarikçilerine, müşterilerine değer katan ve koruyan ; güler yüzlü,yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutarken kıran kırana değil KAZAN KAZAN REKABET POLİTİKASINI benimseyen, sektöründe öncü, teknolojik KURUMSAL şirketler arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Değerlerimizden ve kalitemizden ödün vermeden, ortak bir kazanç için tüm imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve vizyonu doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ana politikamız müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.
Bunu gerçekleştirmek için;
Her fırsatı sürekli gelişme faaliyetleri için kullanmak,çalışanların istekli, yüksek motivasyonla çalıştığı, katılımcı, pozitif bir şirket kültürü oluşturmak ve çalışma ortamını benimseyecekleri geniş bir aile yaratmak,çevreye, insana ve topluma saygılı çalışma şartlarını sağlamak ve sürdürmek,ürün veya hizmetin müşterilerinin istediği kalite, zaman, fiyatta ve şirketin oluşturduğu kalite hedefleri çerçevesinde sağlamak,enformasyon ve üretim teknolojilerini izleyerek kendi teknolojimizi oluşturmak,tedarikçilerimizi kalite sistemimizin bir parçası ve iş ortağımız olarak görmek ve geliştirmektir.
Kral Akü Yönetimi, kalite kültürünün çalışanlar ile oluşturulup geliştirileceğine inanır, bu nedenle en değerli kaynağını çalışanlar olarak tanımlar. Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlayan, katılımcılığını teşvik eden, bilgiyi paylaşan ekip anlayışını besleyen bir ortam oluşturmayı hedefler.
Şeffaf, açık, yenilikçi ve paylaşımcı bir yönetim anlayışı ile faaliyetleri süreç odaklı yürütür ve verilere dayalı indikatörlere göre sürekli iyileştirme sağlar.
Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini amaçlar ve uygun maliyette, kaliteli ürünü, talep edilen zamanda tedarik eden, rekabetçi bir politika izler.
Üretim faaliyetleri boyunca ve satış sonrası hizmetlerde topluma , insana, paydaşlarına ve çevreye saygıyı ilke edinir.
KRAL AKÜ yerel ve küresel rekabette başarısının temelini çalışanlarının gelişimi ve kalite kültürü ile gerçekleştiğini bilir.KRAL AKÜ çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimini kurumsal kültürün bir parçası sayar.