Slide 1
  • Adres: Merkez: Hürriyet Mahallesi Kantar Sokak No: 7 Göcek / FETHİYE
    Şube: D Marin Çekek Sahası Göcek / FETHİYE
  • Telefon: +90 252 645 16 67 - Gsm: +90 535 775 51 52
  • Fax:
  • Web Sitesi:http://www.kromnayachting.com/
  • E-Mail: [email protected]
2007 yılında iki deneyimli usta tarafından kurulan KROMNA YACHTING ; yat marangozluğu hizmet sektöründe her geçen gün artan profesyonel personeli ile büyümektedir.
Profesyonelce düşünen firmamız ,misafirlerimize güler yüzlü personeli ile hızlı ve ekonomik hizmetler sunmaya hazır bulunmaktadır.

Siz deniz sever misafirlerimizin teknelerinde sorun yaşamadan huzurlu bir tatil geçirebilmeniz için; yat marangozluğu, tekne bakım, onarım, boya, mekanik işlerinin servis hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

KROMNA YACHTING olarak çalışanlarımızın işin çıraklığından yetişen eğitimli usta marangozlar olarak; yeni ahşap tekne yapım, güverte ve iç kabin dizaynında ustalığını sergileyen, yıllar içinde her türlü projenin profesyonelce üstesinden gelen deneyimli personelden oluşmaktadır. Yat marangozluğu sektöründe 30 yıllık tecrübemizin en büyük referansımız olduğu inancındayız. ·Yeni tekne imalatı, Teak güverte yapımı, sikaflex ve armuz yenileme, Tekne kenar küpeşte, pencere çerçevelerinin yapımı ve yenilenmesi,Tekne iç-dış mobilya imalatı ve kaplama, Poliüretan, sentetik vernik ve son kat boya uygulamaları, Gelcoat, Karbon, Awlgrip, Polyester ve Epoxy tamirleri, Zehirli boya ve polish uygulamaları.