Slide 1

DENEYİM GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRDİĞİNDE

OneSails, yelkenciliğe uygulanan tasarım ve teknolojide ekibimizin biriktirdiği 35 yılı aşkın deneyimin bir sonucudur. Bugün OneSails, özellikleri ve performans seviyeleri piyasadaki diğer tüm yelkenleri modası geçmiş kılan yelkenler yaratabilen bir yelken yapma teknolojisi sunabilir. Halen teknolojik açıdan OneSails, piyasada en iyisi olan ‘SailPack’ tasarım yazılımının kişiselleştirilmiş bir versiyonunu kullanıyor. Erkeklerinin çeşitli mesleki deneyimlerini bir araya getiren ve teknolojik mükemmelliği ile desteklenen OneSails, geleceğe oldukça iddialı bir dizi hedefle bakıyor: öncelikle, sunduğu kalite ve hizmet türleri için çarpıcı bir şekilde yenilikçi olacak uluslararası bir ağ oluşturulması sektör ve ikincisi Amerika Kupası’nda önemli bir güç haline geliyor.

YENİLİKÇİ SÜREKLİ STRING YELKEN TEKNOLOJİSİ

Bu teknoloji (OneSails tarafından patentli), işlem sırasında özel bir vakum torbası içine alınmış tüm membran ile vakumla basınçlı döküm yapılmasını gerektirir. Daha sonra, tüm çuvalı tutabilen özel bir fırında yüksek sıcaklıkta bir ısıl işlem gerçekleştirilir. Bu faz, bilgisayarlı bir sistem tarafından programlanan ve düzenlenen parametreleri izleyerek, tüm membran üzerinde kontrollü ve tek tip ısıtma ve soğutma döngüsünü gerektirir.

ÖRNEKLER AĞI

OneSails, bir tür lisans formülü kullanarak uluslararası yelken çatılarını bağlamak amacıyla dünya çapında bir ağ olarak kendini pazarda sunmaktadır. Uzman bir ekip ve öncü teknoloji, hedefi sektöre yenilikçi bir iş modeli ihraç etmek olan ve yalnızca piyasaya sürekli iplik yelkenleri sunan bu İtalyan şirketinin rakipsiz varlıklarıdır. Yenilik, DNA’sını en üst düzey profesyonel denizcilerden, taklit edilemeyen (ve patentli) bir teknolojiden ve orijinal bir görüntüden oluşan bir hizmet ağı yaratmakta yatıyor. Sektörün gösterdiği ilgi ve uluslararası seviyedeki yapışıklıklar, önerilen örgütsel modelin başarılı olduğunu göstermektedir. OneSails’in uluslararasılaştırılmasının ardından takip edeceği yollar, Kuzey Avrupa, ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki genişleme yolunda ilerleyecektir: büyük potansiyeli olan alanlar ve projeyi anlamak ve takdir etmek için uzmanlık ve zeka