Slide 1

Tente ve Döşemelerde paslanmaz (krom) malzeme ve aksesuarlar

Marine şartlarına dayanıklı ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri yat ve tekne imalatçılarına, döşemecilere ve tente-brandacılara sunmaktadır.  Tentelerde (sprayhood, bimini, dodgers) döşemelerde, minderlerde, halılarda vb. yerlerde ihtiyaç duyulan her türlü bağlantı elemanı başta çıt çıt, tenax, kapsül, zımba, toka, kilit, kanca, vs. olmak üzere çok çeşitli ürün gamı sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Paslanmaz çelik (krom) ve UV dayanımlı plastik malzemelerden üretilen birçok spesifik ürünün yanı sıra dünyadaki yenilikleri ve inovatif ürünleri de deniz tutkunlarına ve müşterilerine ulaştırmaktadır.

Sektörün ihtiyaç duyduğu, yurtiçinde bulunamayan birçok malzeme ve aksesuarı yurtdışından ithal eden Naris, küresel markalarla yaptığı işbirliği ile müşterilerinin talep ve gereksinimlerini karşılamaktadır. The Dot, Fasnap, Tenax (Loxx), YKK SNAD gibi büyük markaların ürettiği çıtçıt ve bağlantı elemanlarının yanısıra Stayput, Hoover gibi firmaların farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünlerini de tedarik etmektedir.

Procover Usturmaça Kılıfları

Yatlarda kullanılan usturmaçalar için kendi tesislerimizde üretilen Procover usturmaça kılıfları şık görünümü ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Özel ipliklerden üretilen streç polyester kumaş, kalitesi ve dayanıklılığı ile ağır marine şartlarına dayanabilmektedir. Esnek yapısı ve özel tasarımı sayesinde usturmaçaya rahatlıkla takılabilmesi kullanım rahatlığı ve kolaylığı sağlamaktadır.

Procover usturmaça kılıfları dünya genelinde kullanılan tüm usturmaçalara uygun olarak üretilmektedir. Polyform, Taylor, Majoni, Plastimo, Dan Fender gibi klasik usturmaçaların yanısıra Avon, Praktek, Henshaw, Prostock vb. inflatable (şişirilebilir) usturmaçalar için kılıflar yapabilmektedir. Bunların yanısıra özel olarak üretilmiş, belli marka ve modeli olmayan usturmaçaların da çap ve boy ölçüsü verildiği takdirde uygun kılıflar dikilebilmektedir.

Procover usturmaça kılıfları farklı renk alternatifleri ile müşterilere sunulmaktadır. Yatların borda ve tente renkleri ile eşleştirilen usturmaça kılıfları yatın üzerinde bir bütünlük sergilemektedir. Siyah, lacivert, bordo, yeşil, gri ve krem olmak üzere 6 renk alternatifi ile Procover usturmaça kılıfları müşterilere sunulmaktadır.

Standart kılıfların yanısıra nakış uygulamaları ile Procover usturmaça kılıfları isim veya logo işlenerek daha özel hale gelebilmektedir. Farklı renklerde ve yazı karakterleri ile işlenen usturmaça kılıfları sayesinde teknenizi daha özgün ve farklı yapabilirsiniz.

Bu ürün grubu ile ilgili daha detaylı bilgi için www.procover.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Procover Boat Fender Covers

We have been producing boat fender covers in Istanbul, Turkey since 1994. We are the first company penetrated boat fender covers into Turkish Marine Industry at the beginning of 90’s. We manufacture boat fender covers in our own facilities with the finest quality materials supplied by Turkish textile industry. After 2000, we started to distribute boat fender covers all around the world. We export covers to mainly USA, United Kingdom, Australia, France, Croatia and Spain. We launched a branch office in California, USA to manage overseas operations in June,2011.

Covers are made from dyed polyester yarn which is knitted exclusively to the highest standarts using industrial fiber. High quality of the fabric provides reliability and durability against harsh marine environment. Stretch polyester fabric ensures a nice tight fit to the fender. Also, the covers are secured with one end fitted and the other a draw string end.

Features

– Quick and easy installation
– Covers the fender perfectly
– Resistant to sunlight, abrasion and water absorption
– Never sags, molds or rots
– Machine washable
– Available in a variety of colours
– Environmentally friendly