Slide 1
  • Adres: Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi,
    And Sitesi, No:18
    34775 Ümraniye / İSTANBUL

  • Telefon: +90 216 420 43 43 - 147
  • Fax: (0216) 4204349
  • Web Sitesi:http://www.neta.com.tr/
  • E-Mail: [email protected]

Dijital uydu yayıncılığının dünya çapında gelişmesi ve yaygınlaşması hareket halindeki araçlarda da kaliteli yayın talep edilmesine neden olmuştur.

 Bir kaç derecelik anten sapmasında bile sinyalin kesildiği uydu yayıncılığında mobil uygulamalar ileri teknoloji tasarım ve uygulama gerektirir.

Kendi geliştirdiği mobil uydu anten teknolojisiyle alanında Türkiye’de üretim yapan tek şirket olan Neta, ürünlerini, yalnız iç piyasada değil, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

 Neta ürün yelpazesi üç gruptan oluşur: – Hareket halindeki kara araçları için anten sistemleri, – Hareket halindeki deniz araçları için anten sistemleri, – Özellikle karavanlar için durağan anten sistemleri. Bu ürünlerde ön plana çıkan başlıca unsur, işlevsel bir yapıya sahip olması ve sistemin tamamen otonom; yani, özel ayar ya da kullanıcı müdahalesi gerektirmeden kendi kendine çalışabilir olmasıdır.

 Neta bütün ürünlerini, yurtdışından hiçbir üretim lisansı veya know-how kullanmadan, kendi ARGE çalışmalarıyla geliştirmiştir.

 Tübitak ve Sanayi Bakanlığı desteğiyle projelendirilen, çeşitli üniversitelerimizle ortak çalışmalar sonucu geliştirilen bu ürünler birçok patent ve tasarım tescil belgesine sahiptir.

 Neta, Kurulum ve Satış Sonrası Hizmetler’in de öneminin farkındadır. Ülke çapındaki ve yurtdışındaki montaj ve teknik servis noktalarıyla, satış sonrası hizmette de öncüdür.

 ISO9001:2008 Kalite Sistem Belgesine sahip olan Neta, ürünlerinde de CE, ROHS ve E gibi uluslararası normlara sahiptir.

 Neta’nın başarısının ardında, müşteri odaklı yaklaşım, üstün teknoloji ve kaliteli üretim anlayışı yatar.