Slide 1

2004’de Klima sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur. 2004 yılından itibaren klima sektörüne ağırlık vererek Türkiye genelinde, dünyanın klima lideri Olan klima markaları ile ilgili satış, montaj ve servis hizmetleri vermekte ve bu konuda müşterilerine ideal çözümler sunmaktadır. 
Firmamız 2007 Yılında Isıtma Sogutma Fuarı SODEX Antalya Expo Center fuarına Marincold sistemi ile Akdeniz Bölge Bayii olarak katılmıştır. Marine Klima sistemleri, Kanal sistemleri, Split Klima sistemleri, Kalorifer sistemleri, başlıkları altında toplanan ürün grubu ile geniş bir çözüm yelpazesi sunan 
Öztek Klima günümüzde sektörünün tartışılmaz lideri konumundadır. Marin klima sektörünü lideri olan cruısaır le gücümüze güç katmak, satiş ve servislik le daha kapsamlı ve yabancı teknelerdeki satişlarımızı yükseltmek ve TSE belgeli teknik servisimiz ile kalitemizi arttırmaktır. Özellikle Marine ve Mekan iklimlendirmesi ve soğutması sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekte ve Bakım Onarım Revizyon (B.O.R.) hizmetlerini en iyi, en hızlı, en kolay, en yenilikçi biçimde yerine getirerek müşterilerine zaman, enerji ve para kazandırmaktadır.