Slide 1

Turizm ve Yatçılık sektörüne hizmet veren firmalarla yapılan görüşmelerde firmaların kendilerine yada müşterilerine ait özellikle yangın önleme ve korunma ile ilgili konularda güvenilir bir servis sağlayıcı ihtiyacı olduğunu fark eden firmamız, sektörümüzün lider firmaları ile yaptığı Franchising anlaşması ile POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Ltd.Şti. adı altında Göcek’te Yangın Söndürme ve Dolum İstasyonu’nu kurmuştur.

Firmamız İzmir, Aydın, Denizli, Muğla, Burdur, Antalya illleri ve Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Turgutreis, Datça, Marmaris, Orhaniye, Köyceğiz, Gökova, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş, Kemer ilçelerinde bulunan Marina ve çekek yerlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Almanya’da bulunan Brandschutz-technicmuller GmbH firmasından ithal etmiş olduğu ; HTG 500 HİDROSTATİK TEST ÜNİTESİ, PSM JUNIOR KİMYASAL TOZ DOLUM CİHAZI, CFA – MOBİL DOLUM ve BASINÇLANDIRMA MAKİNASI Türkiyede sadece bir kaç firmada bulunmaktadır. Bu da POYRAZ’ın yaptığı işe verdiği önemin sonucudur.

Yangın Söndürme sektöründe birçok firmanın Sanayi Bakanlığının yeterli gördüğü 30 m² lik küçük atölyeleri işletmeye aldığını düşünecek olursak ; POYRAZ’a ait 200 m² lik atölyenin istenilen kapasitenin çok üzerinde olduğunu görürüz.

Ayrıca firma personelimiz temsilciliğini yaptığımız ürün ve hizmetlerin merkezi firmalarından ileri dereceli eğitimini alarak usta-çırak öğretisi ile değil teknoloji ile senkronize edilmiştir.