Slide 1

Revox’un minimal çözümleriyle bugünün, yarının ve geleceğin teknolojisine sahip olacaksınız.

Revox’un eşsiz teknolojisi kullanıcısına maksimum işlevsellik ve tasarım özgürlüğü sunuyor. Alan ya da estetik kaygısının olduğu projelerde duvar, tavan ya da tabana yerleştirilerek tamamen görünmez hale gelen hoparlörler mimarinizin bir parçası olacaktır. Neme dayanıklı yapısının yanında, gizlenebilme özelliği ile Revox, kamusal alan uygulamalarında cihazlarınız ile ilgili güvenlik endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Multiroom Teknolojisi

Revox Multiroom Sistemi sayesinde mekanınızın istediğiniz her bölümünde aynı anda farklı bir kaynaktan müzik çalabilirsiniz. Örneğin iş yerinizin toplantı odasında DVD’den film izlerken, aynı anda ofis odalarında çalışanlarınız, internet radyosundan diledikleri bir kanalı dinleyebilir, bekleme odasındaki misafirlerinize USB üzerinden müzik yayını yapabilirsiniz.

Hiçlikten Gelen Ses

Revox’un görünmeyen hoparlör sistemi Re:sound I invisible ile mekanlarınızda estetik kaygısı yaşamadan yüksek kalitede ses elde edebilirsiniz. Duvar içlerine yerleştirilen ince panel hoparlörlerin üzerleri alçı ve boya ile kaplanarak duvalarınızda tamamen kamufle olacaktır. Havuz, sauna, banyo gibi her türlü nemli ortamda kullanıma izin verecek şekilde tasarlanan sistemi, yüksek hijyen gerektiren sağlık hizmeti işletmeleri için de uygun çözümdür.

Dünyanın Müziği Elinizin Altında

Dünyanın her yerinden 15.000’in üzerinde internet radyosuna erişim sağlayabilir, bölgelere ve dinlemek istediğiniz müzik türüne göre istasyon araması yapabilirsiniz.