Slide 1

Şahin Yat Döşeme, yat döşeme, yat tekstili ve ev tekstili üzerinde 20 yın bir süredir hizmet vermektedir.
Yat döşeme alanında güzide yatlariniz için halı, perde, yatak takımları, güneşlenme minderleri, yazlik kışk tente ve kaplama çeşitleri ve tamiri,
tavan kaplamanin yanisira salon ve kıç oturma guruplari konusunda 2011 yından bu yana Göcek’te hizmet mermektedir.
Üstün kalite pirensibiyle çalışan tedarikçileriyle birlikte sizlere dayanıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadir.
İş
kalitemizin başca kanı olan sizlere şahsım ve şirketim adına teşekkür ederim. Şahin Balı

Yacht Döşeme
Şahin Yat Döşeme
Yachtınızın ihtiyacı olabilecek her türlü Yacht Tekstili ürününü siz müşterilerine en kaliteli şekilde sunmayı amaçlayan bir Göcek Firmasıdır.
Kaliteli ve zengin ürün gamı sayesinde
Göcek ve Fethiye yacht tekstili ve yat döşeme alanında kendini kanıtlamış ve sizlerin beyenisini toplamıştır.
Yacht Döşem üzerine hizmetlerimizin başlıca kalemleri Yat oturma gurubu, Yacht tavan kaplama, Yacht güneşlikleri şezlong minderleri ve yacht halılarıdır.
Ayrıca kışlık koruma brandaları ve özel tasarım tenteler konusundada hizmet vermekteyiz…

KAPELA
Teknenizi deniz suyu ve yağmurdan etkilenmesini engellemek için su geçirmez sunbrella veya polyester kumaşlarımız ile yapılan uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz.

YACHT GÜNESLENME MİNDERLERİ
Güneşlenme minderleri su ile daha çok temas ettiğinden döşemesinde su geçirmez ve dayanıklılık özelliğine sahip olan malzemeler istenilen renk ve şekilde uygulanmaktadır.

YACHT TAVAN KAPLAMALARI
Yat, tekne, yelkenli, katamaran ve diğer tüm deniz araçlarının yaşam alanlarındaki tavan ve duvar kaplamaları, estetik görünüm, özellikle renk uyumu ve malzeme seçimi ile yat veya teknenize artı değer ve güzellik katması açısından büyük önem arzetmektedir.

YAT HALILARI
Yat halılarında  leke tutmaz, alev almaz, anti bakteriyel, ıslandığında koku yapmaz, tabanı cam elyaflı PVC olduğundan esneme ve daralma yapmayan marin özellikli ürünler sunmaktayız.

YACHT TENTELERİ
Yat tentesinin, model çeşitliliği, yat veya teknenin dış estetiğine kattığı güzellik ile ölçüm ve yapım olarak tecrübeli bir ustalık gerektiren zorluğu ile yat döşeme ve dekorasyonda ayrı bir yeri bulunmaktadır. Tente uygulamasında mutlak surette tekne ve yatlarda keşif ölçümü ve değerlendirmesi sonucu işlem uygulanacak tekne ve yata uygun model ve cam şekli tasarlanarak kullanıcıya sunum yapılmaktadır. Malzeme seçiminde ithal veya yerli malzeme ve renk seçenekleri tarafımızdan önerilerek müşteri ile yapılan değerlendirmeler sonucu oluşmaktadır.