Slide 1
  • Adres: MERKEZ: Netsel Marina G-Nolu Ofis Çekek Sahası Marmaris - ŞUBE: Martı Marina T1 Nolu Ofis Orhaniye / Marmaris
  • Telefon: 0535 553 15 29-0532 226 93 16
  • Fax:
  • Web Sitesi:http://www.salpamarine.com/
  • E-Mail: [email protected]

Yatçılık zevkli olduğu kadar meşakkatli bir uğraştır. Belirli miktarlarda para karşılığında yaptırdığınız işlerin karşılığında kalite ve güven beklemek en doğal hakkınızdır veya yapılan işden kaynaklı bir sıkıntı çıktığında karşınızda muhattap ve çözüm isrtemekte en doğal hakkınızdır

İşte bu konuda Salpa Marine size tam güvence vermektedir. Yapılan işin profesyonellerin yapacağı ve işden kaynaklı çıkabilcek tüm sıkıntıların çözümü Salpa Marine güvencesi altındadır

Salpa Marine şirketi olarak Bakım ve onarımını yaptığımız teknik dallar şöyledir;

Boya-Jelkot;

Yatın güzelliği ve ağlamlığı açısından en çok göze çarpan kısmıdır dış gövdeler. Bu kısımlarda genelde jelkot boya veya jelkot üzeri boya ile kaplanmaktadır. Sağlamlığı ve güzelliğin en önemli unsur olduğu denizcilikte, bu kısımların devamlı bakıma tabi tutulması gerekmektedir. Önemsenmeyen ufak kırıklar ileride çok büyük ve masraflı problemlere yol açabilmektedir.

Elektrik-Elektronik;

Günümüzde yatlarda hemen hemen herşey elektriksel sistemlere dönüşmüş durumdadır. Bu nedenle seyir ve can güvenliği ve çalışırlığın devamı için elektriksel tüm sismtemlerin belirli peryodlarla kontrol edilmesi ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Salpa Marine profesyonel elektrik ekibiyle size her daim bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Mekanik;

Yat üzerindeki makişnalar ve diğer tüm mekanik aksamlar. Tuzlu su ve güneşinde etkisiyle devamlı yıpranmaktadır. Peryodik bakımlar bu hususda çok önemlidir. Bunun yanı, belirli aralıklarla çalıştırlmasıda gerekmektedir. Salpa Marine profesyonel mekanikcisiyle size her türlü bakım onarım işlerinizde yardımcı olacaktır.

Yelken-Arma donanım, bakım

Profeyonel armacılarımız tarafından Yelkenli teknelerinizin A’dan Z’ye tüm yelken arma donanım işleri Salpa Marine güvencesiyle yapılmaktadır. Kışın siz yokken belirli aralıklarla yelkenleriniz açılıp havanladırılmaktadır.

Aksesuar montajı ve Marangoz-Ağaç işleri;

Yat üzerinde istenilen tüm parçalar profesyonel ekiplerimiz tarafından monte edilmektedir. Ahşap işleride gene kendi bünyemizdeki profesyonel maragozlar tarafından yapılmaktadır.