Slide 1
1986 yılında kurulmuş olan SEVKAN DENIZ ARAÇLARI TURIZM SANAYI TIC. LTD. ŞTİ. kuruluşundan bu tarafa ,  BRP fabrikalarında üretmiş olduğu EVINRUDE ve JOHNSON dıştan takma sürat motorlarının bölge yetkili bayiliğini ve BRP fabrikalarının onaylı ve Türk Standartları Enstitüsünün vermiş olduğu TSE belgesi ile gururla ve kusursuz Avrupa standartları kapsamında satış ve servis hizmeti vermektedir.
 Bu hizmetin yanında imboard ve outboard ithal tekne , motor yat, şişme lastik bot ve TSE belgeli garantili yerli teknelerin satışını, her türlü krom ve plastik aksesuar, yedek parça ve donanımlarını kendi stoklarından kendi bünyesinde kullandığı gibi dışarıya satmaktadır. Bu satışlarımız tekne ve motor ayrı ayrı satıldığı gibi paket halinde montajlı satışlarımızda olup müşterilerimize satılan motorlu teknenin denizde teslimi ve bir yıllık periyodik bakımları ile motorun teknik özellikleri müşteriye denizde anlatılarak ve denizde tecrübesi yapılarak teslim edilmektedir.
Bu hizmetlerden hiç bir ücret alınmamakta olup 1 yıl süre ile kışlık ve yazlık periyodik bakımlarından yol ücreti harici talep edilmemektedir. Firmamız müşterilerine bu ürünleri Pesin yapilan satislarda büyük ölçüde iskontalar ve ayrica birçok sürpriz ve animasyonlar sunmaktadır. Şirketimiz, su sporlarına yönelik motor, tekne,araç ve gereçlerinde satışını yapmaktadır.
Ayrıca şirketimiz garantisi altında ikinci el motorlarında satışını yapmaktadır. Eski motor ve teknelerinizi yüksek fiyattan değerlendirip yenileriyle takas etme imkanına sahip olabilirsiniz.
Servis Hizmetleri
 Firmamız 2hp’den 250 hp’ye kadar bizden satılsın veya satılmasın kapalı alanımızda kışlık koruma bakımları ve konaklamalarını yaptığı gibi tekne ve motorların tamir, onarım, boya, döşeme, cam yenileme, krom aksamı yenileme, polyester tamiri işleride yapılarak müşterilerin arzu ve zevkleri doğrultusunda hizmet vermektedir.
Servislerimizde motor arıza bakımları yapıldığı gibi motor yenileme Yedek parça değişimleride Amerikan orjinal BRP parçaları ile bir Yıl garantili olarak değiştirilip ve yapma güvencesi vermektedir. Servislerimizde çalışan teknik personel BRP fabrikalarının onayladığı, yetkili servislere vermiş olduğu takım, avadanlık ve elektronik ölçü, bilgisayarla fabrika tamir kataloglarındaki bilgi ve onarım teknik özelliklerini uygulayarak tamir ve bakımlarını gerçekleştirmekte dir.
THE SERVICES GIVEN BY OUR FIRM
 To make the dealer of sea vehicles such as MARINE POWER from 2Hp to 250 Hp with a guaranty.To make the sale of original spare parts and accessories of the MARINE POWER engines to the external market as well as using them in its service from its own stocks. Besides, to make the sale of inflated rubber boats, fiberglass vehicles (fisherman, boats type, travel and race) and other water sport vehicles made by guaranteed producers inland as TSE certificate in various marks, and as for abroad to import and make sale of the most qualified vehicles, inflated rubber boats, all chromium and plastic vehicle accessories and materials. To make vehicle mounting, servicing and maintenance perfectly, well guaranteed and sucessfully by the elements who have the certificates given by MERCURY – MERCURISER engines made and serviced by the MARINE POWER. Our firm has the largest closed area of our country as well as the Balkans, one part of it belongs to engine maintenance while the other part belongs to the sales and showroom. In our firm, it is made maintenance and repair of the vehicle polyester parts, renewal of chromium accessories, glasses, floors, painting in our closed area of 460 square meters outside of our ateliers and showroom no matter what marks of engines and vehicles of our customers are. In addition, it is made shooing away, taking up temporary quarters, repairing and maintenance works of the sea vehicles of domestic and foriegn customers of our firm at the end of the season after takig then out of the sea in our closed area of 460 square meters which includes 3 areas and also the keys of the vehicles are delivered to the users during the season whenever and whereever they want to. In the event when the vehicles and engines which make shooing away and taking up temporary quarters in our firm are out of order during the season, their repair (except spare parts) and maintenance are made in our firms free of charge in the place where they are. Our service elements are those trained by MARINE POWER factories like we mentioned above, and get new certificates from the factory after obtaining the trading for developments and new technologies. The service given by our firm is made by means on electronic devices and computer technologies. Every service is under the guaranty of our firm. Second hand engines are also sold in our firm. This is also made under the guaranty of our firm. The old vehicles and engines are evaluated at the highest level and the possibiliy of set off is submitted. It is posibble to hire vehicles and engines in our firm.}