Slide 1
  • Adres: D-Marin Turgutreis-Bodrum Telefon: +90(252)382 56 49

    MarinTürk Göcek-Fethiye Telefon: +90(252)645 25 89
  • Telefon: GSM: +90(532)322 71 39
  • Fax:
  • Web Sitesi:
  • E-Mail: [email protected]

35 YILLIK TECRÜBEMİZLE
A’DAN Z’YE YAT BAKIMI

Bodrum|Turgutreis D-Marin ve Fethiye|Göcek MarinTurk ofisleriyle hizmet vermekte olan Volkan Marine, Türkiye’nin birçok marina ve tersanesinde üstlendiği projelerde edindiği profesyonel birikim ve kalite standartlarıyla ülkemizin yat boyacılığı ve bakımı konusunda sektör liderleri arasında yerini almıştır.

Tam zamanında hizmet ve kalite anlayışıyla her yıl yerli ve uluslararası çok sayıda yatın boya, tamir ve bakım hizmetlerini üstlenmektedir. Profesyonel Kadrosu ve iş süreçleriyle ülkemizin güzide iki marinasında vermiş olduğumuz hizmetler arasında; Yat Boya, Yat Vernik, Yat Pasta Cila, Yat Zehirli Boya, Yat Ozmoz Tedavisi, Gelcoat Tamiri, Kumlama, Bakım ve Onarım hizmetleri yer almaktadır.

Geçmişten Geleceğe Mottomuz “Biz Sadece Boyacıyız!”

Volkan Marine Ltd.Şti.’nin temelleri Sayın Hakkı Kırlı tarafından İstanbul Sütlüce’de Proteksan Tersanesi’nde 1982 yılında atılmıştır. 1991 yılına kadar, yeni deneyimler edinen ve gelişen şirketimiz RMK tersanesi, Yıldız Tersanesi ve Çeşme Altınyunus Tersanesi’nde faaliyetlerde bulunmuştur. 1991 yılında Denizci Boya ismini alan şirketimiz Marmaris’te Selimiye Martı Marina ve Yalancı Boğaz Yat Marina’yı faaliyet noktalarına eklemiştir. 2003 yılında Bodrum’da bulunan Turgutreis D-Marine’de bir ofis açan Denizci Boya, 2016 yılında MarinTurk Göcek, Fethiye’de ikinci bir ofis daha açmıştır. 2007-2009 arasında Yalova Oruçoğlu Tersanesi ve D-Marin Didim’de 2011-2012 yıllarında faaliyetlerde bulunmuştur. Denizci Boya’nın kurumsal kalite mirasını Volkan Marine Ltd.Şti olarak devam ettiren şirketimiz halen Turgutreis D-Marin ve MarinTurk Göcek ofis ve atölyeleriyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok marina ve tersanesinde üstlendiği önemli projelerde edindiği tecrübelerle ülkemizin yat boyacılığı ve bakımı konusunda sektör liderleri arasında yer almaktadır. Volkan Marine kalite standartları çerçeversinde gerçekleştirdiği iş süreçleri ile her yıl yerli ve uluslararası çok sayıda yatın boya, tamir ve bakım hizmetlerini üstlenmektedir.